Dojazd do portu Kilonia (Niemcy) - Sonriso | Travel in Style
Informacje praktyczne w czasie rejsu

Informacje praktyczne

home / informacje praktyczne / Kilonia (Niemcy)
Mapa portu

Adres

Kiel Cruise Terminal - OSTSEEKAI

Duesternbrooker Weg
Ostseekai 24103 Kilonia, Germany.

 • DOJAZD

  Port położony jest w centrum miasta. Od głównej stacji kolejowej dzieli go zaledwie kilka minut spaceru wzdłuż Kiel Fjord.

 • PARKING W PORCIE

  W przypadku dojazdu własnym samochodem istnieje możliwość zarezerwowania parkingu w porcie na czas trwania rejsu. W celu rezerwacji miejsca parkigowego prosimy o kontakt z biurem.

  Koszt parkingu:ok. 140 EUR/8 dni/samochód osobowy

  Opłata za parking pobierana jest na miejscu wyłącznie w gotówce.
  Samochód zostanie zabrany przez obsługę parkingi w dniu rozpoczecia rejsu i podstawiony spowrotem w dniu zakończenia rejsu.

  Kontakt: Sartori & Berger
  Tel. + 49 431 98 10
  E-mail: s.maraschi@sartori-berger.de

   

 • TRANSFERY

  Linie oceaniczne organizują transfery z lotniska w Hamburgu do portu w Kiloni przed rejsem oraz z portu na lotnisko po rejsie. Transfer jest zawsze dodatkowo płatny, dzieci poniżej 2 lat nie płacą, natomiast dzieci powyżej 2 lat płacą pełną kwotę. Transfery należy zarezerwować przed rejsem w biurze Sonriso. Istnieje także możliwość zakupu transferu po rejsie, w recepcji statku.
  Po przylocie na lotnisko w Hamburgu w hali przylotów na pasażerów czeka dany reprezentant linii, który kieruje do odpowiedniego autokaru oraz dba o prawidłowy przebieg podróży.
  Przy zakupie transferu należy wziąć pod uwagę godziny przylotu i wylotu samolotu.

 • PRZELOT

  Biuro Sonriso na życzenie klientów przedstawia propozycję przelotów oraz rezerwuje bilety lotnicze i transfery do miejsc na całym świecie.

  Rezerwując bilety na własną rękę, pasażerowie muszą uwzględniać godziny wypłynięcia i wpłynięcia statku, czas potrzebny na odprawę oraz na dojazd z lotniska do portu i z portu na lotnisko.

  W przypadku rejsów rozpoczynających się poza Europą zalecany jest przylot do danego miejsca dzień wcześniej. Konieczna jest wtedy rezerwacja hotelu.