FIELD_ALT_HOTELS

Conrad Algarve

home / Hotels & Resorts / Luxury / CONRAD ALGARVE

Szczegóły oferty

  • CONRAD ALGARVE
  • miejsce:Algarve, Portugalia
  • standard:

Portugalia to jeden z częściej wybieranych kierunków wakacyjnych wojaży. Nic w tym dziwnego, w końcu ten urokliwy kraj, obfitujący w zabytki, ciekawe tradycje, kulinarne niespodzianki oraz boskie plaże, spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających turystów. Zwłaszcza, jeśli ulokuje się ich w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w tym kraju, a mianowicie w Conrad Algavre.

 

Jest to wspaniały, niezwykle luksusowy hotel, wchodzący w skład Conrad Hotels & Resort. Wchodzi on również w skład programu lojalnościowego Hilotn Hhonors, dzięki czemu można liczyć na bonifikaty, rabaty i szereg atrakcyjnych ofert. Biel budynku i jego architektura idealnie wpasowały się w krajobraz Quantico do Lago, a roztaczający się z okien widok na niedaleki park krajobrazowy Ria Formosa zapiera dech w piersiach.

 

Na spragnionych wypoczynku gości czeka 154 pokoi, z widokiem na zachwycającą okolicę. Do dyspozycji są zarówno "standardowe" pokoje, jak również ekskluzywne apartamenty oraz 300 metrowy apartament na dachu, z własnym ogrodem i basenem w...salonie.

 

Hitem jest również tutejsza kuchnia – nie na darmo wśród kucharzy w Conrad Algavre króluje Heinz Beck – jedna z legend europejskiej kuchni, który co wieczór zachwyca gości swoim kunsztem kulinarnym. Ale oprócz restauracji pod rządami właśnie tego mistrza, na terenie kompleksu znaleźć można jeszcze 2 inne restauracje, a także trzy bary, gdzie można spróbować doskonałych tapas i posmakować słynnego portugalskiego wina lub pokusić się na słodkie Espera Marido.
 

Conrad Algarve Spa & Health Club to jedno z najlepszych SPA w Portugalii, a zdarzają się tacy, którzy twierdzą, że w całej Europie. Profesjonaliści pozwolą ci nie tylko zadbać o swoje ciało od stóp do głów, ale również o duszę w pokojach medytacyjnych. Czekają tutaj łaźnie, sauny, lodowe fontanny, masaże. Znajdziesz tutaj również profesjonalnych trenerów, doskonałej jakości sprzęt do ćwiczeń – słowem wszystko, co pozwoli ci się utrzymać w doskonałej formie. A dodatkowo z pewnością przysłuży się jeden z trzech basenów, jakie znajdziesz na terenie hotelu.

 

Jednak mimo całego uroku hotelu Conrad Algavre warto zapoznać się także z okolicznymi atrakcjami. Fani golfa na pewno nie będą zawiedzeni - to właśnie w Algavre znajdują się najwspanialsze pola golfowe w całej Portugalii, a i w Europie nie mają sobie równych. Możesz także wybrać się na wycieczkę rowerową, zwiedzić tutejszy park krajobrazowy lub spróbować swoich sił w sportach wodnych. A co dla najmłodszych? Jeśli nie będą chcieli spędzać czasu z rodzicami to czeka specjalny klub „Little C Palace”, w którym najmłodsi goście hotelu, w wieku od 3 do 12 lat z pewnością nie będą się nudzić.

Bez względu na to, jaką opcje wybierzecie, jedno jest pewne – Conrad Algavre to najlepsze co mogło was spotkać.

Hotel Highlights:
- przynależność do Conrad Hotels & Resorts
- przynależność do programu lojalnościowego Hilton Hhonors
- jedyny w swoim rodzaju prywatny apartament na dachu, z basenem w salonie
- na ternie obiektu aż dwa baseny z systemem podwodnego nagłośnienia
- doskonałe pola golfowe w okolicy
- opieka nad dziećmi przez 24 godziny na dobę – po uprzednim ustaleniu

 

 

 

FORMULARZ ZAPYTANIA

Przyjazd

Wyjazd

Liczba osób

Liczba dzieci

Pokój

Na życzenie świadczymy także dodatkowe usługi

  • organizację przelotu
  • transfery z lotniska do hotelu
  • rezerwację dodatkowych atrakcji na miejscu